Zakład pogrzebowy

Chociaż śmierć to naturalny element życia, doskonale zdajemy sobie sprawę, że odejście bliskiej osoby jest jednym z najtrudniejszych momentów, jakie nas spotykają. Wiemy też, że w czasie żałoby trudno jest skupić się na organizacji godnego pochówku, stypy czy dopełnieniu formalności niezbędnych do przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej. Świadczone przez nas usługi, profesjonalizm oraz takt naszych pracowników pozwalają naszym klientom przejść ten trudny okres i skupić się na pożegnaniu bliskiego, podczas gdy my zajmujemy się kwestiami formalnymi i odpowiednią oprawą ceremonii.

Naszym celem jest zorganizowanie godnego pochówku zmarłym oraz zapewnienie wsparcia ich bliskim, którzy muszą uporać się ze stratą. Właśnie dlatego zajmujemy się kompleksową obsługą ceremonii pogrzebowych gwarantując pełny profesjonalizm i najwyższą jakość oferowanych usług.

Rozumiemy, że o przebiegu ceremonii pogrzebowej decydują wiara i przekonania zmarłego oraz oczekiwania jego bliskich. Dlatego też w naszym zakładzie pogrzebowym organizujemy uroczystości nie tylko katolickie, ale również innych wyznań oraz świeckie ceremonie pogrzebowe prowadzone przez profesjonalistę. Dzięki temu z naszej pomocy skorzystać może każdy, niezależnie od tego jaką wiarę wyznawał zmarły.

Nasi pracownicy to osoby cechujące się wysoką kulturą osobistą, wyczuciem i profesjonalizmem. Dzięki temu świadczone przez nas usługi mają najwyższą jakość i spełniają oczekiwania najbardziej nawet wymagających klientów. Zajmujemy się organizacją pogrzebów na terenie Krakowa, a także w okolicznych miejscowościach. Jeśli istnieje taka konieczność, bądź też klient wyraża takie życzenie, wszelkie formalności związane z ceremonią pogrzebową bliskiego możemy wypełnić w jego domu.

Gwarantujemy całodobowy kontakt przez siedem dni w tygodniu. Zawsze jesteśmy gotowi pomóc naszym klientom w przetrwaniu trudnych chwil związanych ze śmiercią bliskiej osoby, a także w organizacji godnego pochówku z uroczystą oprawą oraz stypy dla rodziny i przyjaciół zmarłego.